REFERANSLARIMIZ

Tamamladığımız projeleri burada görüntüleyebilirsiniz.
Ana Sayfa/Referanslarımız
img

250 kW Çatı Üzeri GES

Nanotek Enerji olarak, uzman kadromuzla Gaziantep ili, Şehitkamil Belediyesi'ne ait 250 kW Çatı Üzeri Güneş Enerji Santralinin montajına devam ediyoruz. Şehitkamil Belediyesi'ne ait yeni fidanlık tesisi tamamen çevreye duyarlı olarak tasarlanmış ve kendi kullanacağı elektriği de kendisi üretecektir. Bu tarz projelerin ülkemizde hız kesmeden devam etmesini temenni ederiz.

img

GASKİ 1 MW Güneş Enerji Santrali

Nanotek Enerji olarak, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) adına, Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Aktoprak Mahallesi, İncesu Mevkiinde bulunan 100 bin tonluk su deposu üzerinde bulunan 15 bin metre kare alana 1 MW güneş enerjisi santrali kurulumunu tamamlayıp geçici kabul işlemlerini tamamlamış bulunuyoruz.

img

10 kW Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Tesisi

GAZİANTEP ili Oğuzeli ilçesi Tınazdere köyünde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz solar sulama tesisi 10 kW gücünde olup çiftçimizin isteği üzerine 24 saat sulama yapabilme kapasitesine sahiptir.

img

5 kW Güneş Enerjisi ile Tarımsal Sulama Sistemi, Şahinbey/GAZİANTEP

Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde 5 kW tarımsal sulama amaçlı solar sistem tesisinin kurulumu yapılmıştır. Böylece çiftçimiz daha önce jeneratör ile binbir zorlukla suladığı arazisini yakıt maliyetinden de kurtularak kolayca sulama fırsatı elde etmiştir.

img

2 Adet Gezi Teknesi İçin 1,1 kW Solar Sistem, GAZİANTEP

Alleben Göleti

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin isteği üzerine göl ve gölet üzerinde faaliyet gösteren fosil yakıtlı teknelerin kaldırılıp yerine yenilenebilir enerji kullanan tekneler getirilmiştir.


img

1,2 kW Solar Sistem, GAZİANTEP


Kendi ofisimizin elektrik ihtiyacını karşılamak için kurduğumuz 1,2 kW gücündeki sistemimiz.


img

Solar Aydınlatma Direkleri


İstenilen güçte tasarlanabilen solar aydınlatma direklerimiz park, bahçe, bağ evi ve aydınlatma ihtiyacı olan tüm bölgelere elektrik ihtiyacı duymadan aydınlatma sağlar.


img

5,2 kW Solar Sistem, Oğuzeli/GAZİANTEP


5,2 kW tarımsal sulama amaçlı solar sistem kurulumu tamamlanmış ve çiftçimiz sulama için harcadığı elektrik maliyetinden kurtulmuştur.


img

30,6 kW Solar Sistem, Karkamış/GAZİANTEP


30,6 kW tarımsal sulama amaçlı solar sistem kurulumu yapılarak Tiryakiler Çiftliği'nin tarımsal sulama ihtiyacı tamamen temiz ve yenilenebilir enerji olan güneş enerjisi ile sağlanmıştır.


img

10,2 kW Solar Sistem, Karkamış/Gaziantep

Çiftlik Köyü

10,2 kW tarımsal sulama amaçlı solar sistem kurulumu yapılmış ve sistem solar pompadan 8 inch su çekim kapasitesine ulaşmıştır.

Temiz ve ekonomik enerji için bize yazın

İLETİŞİM