Hakkımızda

Ana Sayfa/Hakkımızda

Hakkımızda

NANOTEK ENERJİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, Dünyanın en aktif enerji piyasasına sahip olan Ülkemizde, her geçen gün artmakta olan enerji talebi ve bu taleplerinin karşılandığı kaynaklar konusunda; toplum, çevre ve doğal kaynakların korunması açısından gerekli sorumluluğun bilincinde olarak , Ülkemizin enerji politikalarına uygun, kaliteli, kesintisiz, ekonomik ve en önemlisi çevreye ve doğaya uyumlu kalarak enerji ihtiyacının karşılanması ve bu sektörde sürdürmüş olduğumuz kapsamlı çalışmalarla lider olma yolunu kendine hedef seçmiş bir kuruluştur.

ŞİRKET GEÇMİŞİMİZ ;

Şirketimizin kurucusu NECİP ŞÜKRÜ UĞUR, 1996 yılında Gaziantep Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Elektrik Birimi personeli olarak , Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Organize Sanayi Bölgeleri Daire Başkanlığı adı altında Kontrollük Hizmeti ile meslek hayatına başlamıştır. Gaziantep 1. OSB, GAZİANTEP 2. OSB ve GAZİANTEP 3.OSB Bölgelerinin Altyapı, Üst yapı Elektrik ve Trafo Merkezlerinin Kontrollük Hizmetini yaptıktan sonra 2000 yılı itibari ile kurumdan ayrılarak kendi taahhüt şirketini kurmuş olup sektördeki yerini almıştır. 2000 yılı ile 2014 yılları arasında TEDAŞ, TOKİ, DSİ, İLLERBANKASI, OSB, BELEDİYELER, KÖY HİZMETLERİ gibi çeşitli kuruluşların ihalelerine katılarak AG-OG- TRAFO MERKEZLERİ, ALTYAPI, ÜST YAPI, ÇEVRE AYDINLATMA gibi bir çok projelere imza atmış bulunmaktayız.

NANOTEK ENERJİ ;

Enerji ve Taahhüt Şirketi olarak 2000 yılında Gaziantep’ te kurularak faaliyetlerine başlayan şirketimiz Türkiye genelinde birçok işe imza atmıştır. Daha sonra, geçmiş deneyimlerimizden yola çıkarak, 2010 yılından beri mevcut faaliyetlerimize ek alternatif enerji sistemleri konusunda araştırmalarımıza başlayıp, sektördeki açıkları ve talepleri gördükten sonra 2014 yılı itibariyle kurmuş olduğumuz NANOTEK ENERJİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Olarak Yenilenebilir Enerji Sistemlerinden enerji üretimi sektörüne giriş yapıp, 20 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile başta Gaziantep İli ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Ülkemizin gelecekteki güçlü ve öncü enerji şirketlerinden biri olma yolunda ilerlemekteyiz.

NANOTEK ENERJİ olarak bugün;

  • Solar enerji sistemleri
  • Rüzgar türbinleri
  • Trafo ve indirici merkezleri
  • OG Hücreler ve AG Pano montajları
  • Altyapı yeraltı kablolama
  • Enerji Nakil Hatları Cadde ve Park aydınlatması
  • Projelendirme ve danışmanlık hizmetleri

Temiz ve ekonomik enerji için bize yazın

İLETİŞİM